Bir Sayfa Seçin

Son yıllarda farklı konsept oteller büyük ilgi çekiyor. Denizaltı oteller, buz oteller gibi farklı seçenekler çoğalmaya başladı. Çocukluğunda herkesin bir ağaç ev hayali olmuştur. Bu hayalinizi ağaç ev otellerinde kalarak gerçekleştirebilirsiniz. Dünya’nın birçok ülkesinde eşsiz doğa manzarası karşısında masalsı bir tatil geçirmek isteyenler için dünyanın en büyüleyici ağaç otellerinden bir kaçını paylaşacağım.

İsveç

İsveç’te ilginç ve özel tasarımlı Tree Hotel, çevre dostu ağaç evleriyle ilgi çekiyor. Uzun çam ağaçları arasında kendinizi bir kuş yuvasında uyuyor gibi hissedeceksiniz. Her eve ait büyük hamaklara uzanıp, çam ağaçlarının dalları arasından yıldızları ve Kuzey Işıklarını izleme şansına sahipsiniz. Her mevsim farklı etkinlikler yapmanıza olanak sağlayan otel farklı beklenti ve ihtiyaçlara geniş imkanlar sunuyor.

Malezya

MALEZYA Japamala Kırsal doğal yaşamı seven, bunun yanında lüks ve konfor arayanlar için mutlaka gidilmesi gereken yerlerden biri. Tioman Adası’na konumlanmış otele sadece tekne ile ulaşılıyor. Doğal tarzı muhteşem deniz manzarası, sıcak su havuzları ile geniş imkanlar sunuyor. Eşsiz ormanda yürüyüşe çıkarak köprüler ile bağlanmış dar yollardan çevre köylere ulaşabilirsiniz.

Avustralya

Sily Oaks Lodge Ağaç evleri, Dünya’nın en eski yağmur ormanlarının içinde, Mossman Nehri kıyısında etkileyici bir konumda yer alıyor. Ağaç evinizin geniş verandasına uzanıp yağmur ormanlarının kalbinde tüm yorgunluğunuzu atabilirsiniz. Konuklar için tasarlanmış etrafı açık ağaç restoranda lezzetli yemekler sunuluyor. Spa keyfi dışında, yağmur ormanlarında yürüyüş yapabilir, Mossman Nehri’nde yüzebilir veya kano ile gezebilirsiniz.

Kırsal doğanın içinde, çocukluk hayallerinize kavuşmanın mutluluğunu yaşamak için tek yapmanız gereken bir uçak bileti almak .