Bir Sayfa Seçin

Edinburg bu dönemde parıldıyor.Kasım ayanın sonundan Ocak ayının başlarına kadar şehir merkezi renkli hareketli pazarlar, unutulmaz gösterilelerle canlanıyor. Edinburg Noel zamanı bir çok güzelliği bir arada sunuyor.

Yılbaşı pazarları

Şehrin bir çok yerinde kurulan pazarlar, alış veriş için oldukça zengin seçenekler sunar.

Eşsiz hediyelikleri, lezzeti yiyecekleri , Princes Street Gardens içinde açılan pazarda bulabilirsiniz. Soğuk kış günlerinde elinize aldığınız sıcak şarap bardağı ile tezgahlarda dolaşmak oldukça keyifli olacaktır.

Stockbridge pazarı, en iyi hediye seçenekleri ile popüler pazarlar arasında. Her pazar 10:00-17:00 saatleri arasında açık olan pazar, yerel ürünlerden, el sanatlarına kadar bir çok alternatif sunuyor .

Edinburg Noel Pazarı krepleri, geyik eti sosisleri, tatlıları ve bir çok lezzetli ürünleri ile oldukça ilgi görüyor. El işi ahşap süslemeler, biblolar ve değişik hediyelik eşyalar arasında seçim yapmak oldukça zor olacak.

Noel gösterileri

Edinburg’lular Noel zamanı tiyatro ve farklı gösterilerde bir arada olmayı seviyor. Spiegeltent meydanı muhteşem kabare, komedi ve sirk gösterileri ile dolup taşıyor. Eğlenceli ve mükemmel bir gece geçirmek istiyorsanız bu gösterileri kaçırmayın.

Çocuklar için Noel

Edinburg Noel zamanı çocuklara eğlenceli bir çok etkinlik sunuyor. Noel Ağacı labirenti, Santa treni ve East Princes Street bahçesinde Santa Land’i ziyaret edebilirsiniz.

Noel Baba ziyareti çocukların en sevdiği programlar arasında. Bulunduğu mağarayı ziyaret etmek ve fotoğaf çektirmek , çocuklar için oldukça heyecan verici.