Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/ucakbiletiara/public_html/wp-content/themes/Divi/includes/builder/functions.php on line 6044
Yurtdışında Alışveriş Yapabileceğiniz 5 Şehir - Uçak Bileti Ara
Bir Sayfa Seçin

Alışveriş yapmayı kim sevmez? Herkes bir şekilde ilgi duyduğu ürünleri satın almak ister. Kimimiz giyim kimimiz elektronik, kimimiz ise hatıra objeleri… ziyaret ettiğimiz ülkelerden mutlaka birşeyler alırız. Dünyada alışveriş yapacak çok yer var. Bu alternatifler daha uygun fiyatlı yada başka yerde bulamayacağınız orijinal ürünleri satınalma imkanı sunuyor. Yurtdışında alışveriş yapabileceğiniz 5 şehir hangisi ? Bu şehirlerden ne alınır ? Buyrun bakalım !

Tokyo

Tokyo’dan elektronik eşyalar, seramik ürünler, bakım ve güzellik ürünleri, tekstil, hazır giyim, Wagashi Japon tatlısı, yeşil çay, saki, kimono veya yukata, ev kokuları, origami gibi ürünleri satın alabilirsiniz.

Milano

Milano alışveriş cenneti olarak bilinir. Buradan tasarımcı ürünleri, yiyecek ve kahve, son moda giysiler, ayakkabı, çanta, değerli aksesuarlar, sanatsal tablolar ve heykel gibi eserler.

Dubai

Hem fiyat, hem de ürün çeşitliliği açısından cazip olan şehir özellikle elektronik eşyalar satın almak için ideal.
Elektronik ürünler, altın, ucuz hazır giyim ürünleri, çeşitli bakım ürünleri ve baharat.

Paris

Bu şehirde son derece uygun fiyatlara kaliteli ve özgün giysiler bulmak herkes için mümkün. Diğer ürünlere ise değinmiyorum. Özellikle giysi ve kumaş, ayakkabı, çanta, kozmetik ürünleri ve parfüm, şarap, çeşitli peynir, hardal, sanatsal değeri olan tablo ve heykeller, çikolata.

Bangkok

Alışveriş cenneti olarak da bilinen Bangkok, butikler ve pazar yerleri ile hem ucuz hem de lüks ürünlerin bir arada bulunabileceği bir şehir. Büyük küçük bir çok AVM de mevcut.
Ayakkabı, filip-flop, her türlü ipekli ürün, Thai tarzı dekorasyon ürünleri, hindistan cevizi yağı ve her türlü hindistan cevizi ürünü, Thai masaj yağları satın alabilisiniz.